Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolbuszowej
bip.gov.pl
Pracownicy

 

 

Lp.

Imię i nazwisko  stanowisko

komórka organizacyjna

kontakt (tel.)

1

  lek. wet. Marek Olszowy   

  Powiatowy Lekarz Weterynarii

 

 Kierownik Inspektoratu Weterynarii

17/283-23-97(wew.334)
m.olszowy@piwkolbuszowa.pl

2  
  lek.wet. Piotr Stanek
 Starszy Inspektor  
  Weterynaryjny
- Kierownik zespołu

 
 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt 17/283-23-97
p.stanek@piwkolbuszowa.pl

3

 lek. wet. Witold Puzio
 Inspektor Weterynaryjny

  Zespół ds. zdrowia i ochrony  zwierząt

17/283-23-97(wew. 339)
w.puzio@piwkolbuszowa.pl

4

 mgr Kamila Starzak

 Inspektor Weterynaryjny
 
  

  Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,   

  pasz i utylizacji

17/283-23-97(wew.338)
k.starzak@piwkolbuszowa.pl

5   mgr Tomasz Stępień
  Inspektor Weterynaryjny
 
 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

17/283-23-97(wew.339)

t.stepien@piwkolbuszowa.pl

6

  mgr inż. Dorota Bieleń

Starszy Inspektor         Weterynaryjny

 Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,

       pasz i utylizacji

17/283-23-97(wew.338)
d.bielen@piwkolbuszowa.pl

7

  mgr Magdalena Pędzimąż

  Inspektor Weterynaryjny

 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

17/283-23-97(wew.339)
m.pedzimaz@piwkolbuszowa.pl

8

  tech. wet. Adam Boronowicz

  Kontroler wet.

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,
pasz i utylizacji

17/283-23-97(wew.338)
a.boronowicz@piwkolbuszowa.pl

9

  mgr Agata Petejko

  Główny księgowy

  Zespół ds. finansowo-księgowych

17/283-23-97(wew.335)
a.petejko@piwkolbuszowa.pl

10

   mgr Elżbieta Sukiennik

   Inspektor ds.
   kadrowo-finansowych

  Zespół ds. finansowo-księgowych

17/283-23-97(wew.335)
e.sukiennik@piwkolbuszowa.pl

11

  mgr Paulina Wilk

 Starszy referent ds. administr.

Zespół ds. administracyjnych

17/283-23-97(wew.331)
p.wilk@piwkolbuszowa.pl

12

  Marta Chmielowiec-Kodyra
  Kontroler Wetyrynaryjny

   Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

17/283-23-97(wew.339)
m.chmielowiec-kodyra@piwkolbuszowa.pl

12   radca prawny    

 

 

powrot
Podmiot publikującyPowiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolbuszowej
WytworzyłMarek Olszowy - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kolbuszowej2019-03-13
Publikujący Administrator BIP - Redaktor BIP 2022-11-16 14:29
Modyfikacja Administrator BIP - Redaktor BIP 2022-11-16 14:58
Wygenerowano: 04 grudnia 2022r. 19:17:47
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.