Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolbuszowej
bip.gov.pl
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

 

 

Lp.

Imię i nazwisko  stanowisko

komórka organizacyjna

kontakt (tel.)

1

  lek. wet. Marek Olszowy   

  Powiatowy Lekarz Weterynarii

 

 Kierownik Inspektoratu Weterynarii

17/74 45 723(w. 34)
m.olszowy@piwkolbuszowa.pl

2  
  lek.wet. Piotr Stanek
 Starszy Inspektor  
  Weterynaryjny
- Kierownik zespołu

 
 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt 17/74 45 723(w. 39)
p.stanek@piwkolbuszowa.pl

3

 lek. wet. Witold Puzio
 Inspektor Weterynaryjny

  Zespół ds. zdrowia i ochrony  zwierząt

17/74 45 723(w. 39)
w.puzio@piwkolbuszowa.pl

4

  lek. wet.  Ewa Bajda

  Inspektor Weterynaryjny
 
  - Kierownik zespołu

  Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,   

  pasz i utylizacji

17/74 45 723(w. 38)
e.bajda@piwkolbuszowa.pl

5   mgr Tomasz Stępień
  Inspektor Weterynaryjny
 
 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

17/744 57 23(w. 39)

t.stepien@piwkolbuszowa.pl

6

  mgr inż. Dorota Bieleń

  Inspektor Weterynaryjny

 Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,

       pasz i utylizacji

17/744 57 23(w. 39)
d.bielen@piwkolbuszowa.pl

7

  mgr Magdalena Pędzimąż

  Inspektor Weterynaryjny

 Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

17/744 57 23(w. 39)
m.pedzimaz@piwkolbuszowa.pl

8

  tech. wet. Adam Boronowicz

  Kontroler wet.

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności,
pasz i utylizacji

17/74 45 723(w. 32)
a.boronowicz@piwkolbuszowa.pl

9

  mgr Agata Petejko

  Główny księgowy

  Zespół ds. finansowo-księgowych

17/74 45 723(w. 35)
a.petejko@piwkolbuszowa.pl

10

    Elżbieta Sukiennik

   Inspektor ds.
   kadrowo-finansowych

  Zespół ds. finansowo-księgowych

17/74 45 723(w. 35)
e.sukiennik@piwkolbuszowa.pl

11

  mgr Paulina Wilk

 Starszy referent ds. administr.

Samodzielne stanowisko ds. administracyjnych

17/74 45 723
p.wilk@piwkolbuszowa.pl

12

  radca prawny

 

 

 

 

Podmiot publikującyPowiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolbuszowej
WytworzyłMarek Olszowy - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kolbuszowej2019-03-13
Publikujący Administrator BIP - Redaktor BIP 2020-09-03 21:29
Modyfikacja Administrator BIP - Redaktor BIP 2021-01-21 12:56
Wygenerowano: 22 września 2021r. 05:10:12
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.